در مراسم اختتامیه رویداد موپک تلفن همراه، برنامه ریزی و توسعه زندگی شهری که در روز ۲۸ مهر انجام شد، آقای دکتر سید حسین حسینی مدیر عامل موسسه سیستم های مدیریتی الگو محور سمام در مورد رویداد به ایراد سخنرانی پرداختند.

آقای دکتر سید حسین حسینی دبیر اجرایی رویداد استارتاپ ویکند موپک در ابتدا سخنان خود را با خیر مقدم به مهمانان مراسم اختتامیه آغاز کردند. سپس به ارائه گزارشی از رویداد موپک پرداختنند.

آقای دکتر حسینی با اشاره به تعداد درخواست ثبت نام حدود ۳۰ نفری که بیش از ظرفیت بودند، گفت : از مجموع حدود ۱۲۰ نفر که درخواست ثبت نام در رویداد موپک را داشتند، ۹۰ نفر ثبت نام خود را قطعی و نهایی کردند و در نهایت ۸۵ نفر در قالب ۱۱ تیم به رقایت پرداختند.

دبیر اجرایی رویداد موپک گفت: ۵۰ ایده در حوزه مدیریت شهری و تلفن همراه توسط شرکت­کنندگان در رویداد مطرح شد که با رای­گیری از میان شرکت­کنندگان، تعداد ۱۱ ایده انتخاب شد.

آقای سید حسین حسینی ، ضمن تشکر از منتورها از جهت اینکه از روی احساس مسئولیت اجتماعی خود در این رویداد حضور داشتند، گفت : ۲۰ نفر به عنوان تیم اجرایی، ۵ داور و ۳۰ منتور در اجرای این رویداد سهیم بودند.

مدیر عامل موسسه سیستم­های مدیریتی الگو محور سمام با بیان اینکه رویداد موپک (تلفن همراه، برنامه ریزی و توسعه زندگی شهری) ماحصل یک نگاه سیستمیبه بحث ایده پردازی شهری است، اظهار داشت:دلیل تاکید بنده بر نگاه سیستمی این است که اجرای رویداد موپک با مطالعه و نگاه و تدبیر قبلی نسبت به رویداد تنظیم و برنامه ریزی شد.

دبیر اجرایی این رویداد استارت آپی ضمن تشکر از مجتمع تجاری کورش مال، گفت: دلیل اول برگزاری این رویداد در مجموعه کورش مال این بود که علاوه بر درگیر کردن مردم در جریان رویداد،فرهنگ کارآفرینی و ایده پردازی را در بین مردم بیاوریم و فقط این نوع رویدادها محدود به فضای دانشگاهی نباشد. دلیل دوم حضور تیم های استارت آپی موفق  در نمایشگاه رویداد و معرفی و  بازاریابی ایده اجرایی آنها بود و دلیل سوم ایجاد تعامل و انتقال تجربه بین تیم های شرکت کننده در رویداد و نمایشگاه بود.

دکتر حسینی در پایان اظهار داشت : از مجموعه شهرداری منطقه پنج شهرداری تهران  و به ویژه جناب دکتر علوی بابت حمایت فکری و معنوی ایشان در رویداد تشکر می کنیم. هم چنین از منتورهای شهری، برای کمک به تیم ها برای پیدا کردن مشکلات و شناسایی محورها و چالش های شهری به منظور نزدیک­تر شدن ایده ­های تیم­ها به واقعیت تشکر می­کنیم.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به رویداد موپک می باشد.
[وب دیزاین: امیرحسین صبحی]